وب سایت خبری یوردوم قره بـاغ
تاریخ : 18 مرداد 98
نویسنده : فرهاد مومن قره بـاغمهندس حاج سید پرویز فتاح قره بـاغ در سال ١۳۴۰ در ارومیه (روستای تاریخی قره بـاغ) متولدشد  وی  تحصیل‌کرده رشته عمران دانشگاه شریف و كارشناسی ارشد گرایش سیستم‌ها از دانشگاه امیركبیر است. فرزندان  او نعیمه فتاح قره بـاغ ( دانش آموخته رشته حقوق دانشگاه تهران) و امیرحسین فتاح قره بـاغ (دانش آموخته نرم‌افزار) می‌باشند. فتاح  در دولت نهم به عنوان وزیر نیرو فعالیت داشت و توانست كارنامه قابل قبولی از خود به جای بگذارد. وی از دوستان قدیمی و نزدیك احمدی‌نژاد به شمار می ‌رود كه در كابینه دهم حضور نداشت و به سپاه بازگشت.


سوابق تحصیلی

١- دیپلم ریاضی ارومیه ۵۸

۲- فارغ التحصیل رشته مهندس عمران از دانشگاه صنعتی شریف در سال ۶۸

۳- فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم سیستم ها از دانشگاه امام حسین (ع) و صنعتی امیرکبیر در سال ۷۲

سوابق مدیریتی و اجرایی

١- فعالیت در جهاد سازندگی در سال‌های ۵۹ -۵۸جزء مؤسسین جهاد استان و مسئول کمیته فرهنگی جهاد استان آذربایجان غربی

۲- حضور در عرصه‌های مختلف جنگ تحمیلی از اول تا آخر جنگ در مسئولیت‌های مدیریتی و مهندسی

۳- مسئول ستاد نیروهای سازمان ملل در ایران در سال‌های ۷۰– ۶۸

۴- مدیر امور قراردادی پروژه‌های عمرانی در امور سازندگی به مدت ۳سال و عقد قراردادهای پروژه ملی در سطح کشور

۵- قائم‌مقام شرکت مهندس سپاسد و معاون فنی ١١سال

۶- مدیر پروژه سدهای کرخه و گتوند ۴سال

۷- وزیر نیرو در دولت نهم ۴سال

۸- مدیر عامل بنیاد تعاون سپاه از سال ۸۸تا ۹۴

۹- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از سال۹۴ تا ۹۸(۵۲ماه)

١۰- ریاست فعلی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از ۳١تیر ۹۸


سوابق علمی

١- عضو هیئت‌علمی دانشگاه امام حسین (ع) ۷۷-۷۲

۲- معاون تحصیلات تکمیلی و عضو شورای دانشگاه امام حسین (ع) ۷۵-۷۴

۳- عضو هیئت‌مدیره شرکت مهندسی سپاسد به مدت ١١سال

۴- مشارکت در تألیف کتاب مدیریت طرح‌های عمرانی با رییس‌جمهور منتخب

۵- مدیر پروژه تحقیقاتی ساخت‌وساز مدارس کشور در ١١جلد برای سازمان مدارس کشور

۶- عضو تیم مطالعاتی احداث ١۰۰هزار واحد مسکونی در کشور

۷- عضو تیم ۹نفره تعیین میله‌های مرزی ایران و عراق با موافقت مقام معظم رهبری

۸- مطالعه و تحقیق میدانی در خصوص بازسازی کشور بوسنی و هرزگوین طی دو مقاله برای وزارت خارجه و مراجع ذی‌ربط

۹- تهیه سفرنامه‌های علمی – فنی کامل از کشورهای آلمان، تاجیکستان، ژاپن، امارات

١۰- تهیه مقاله‌های علمی کاربردی از احداث دیوارهای آب بند و حائل توسط دستگاه‌های حفار BC

١١- تهیه گزارش مستند از عملکرد مدیریتی در احداث سد کرخه

١۲- انتشار مقالات متعدد در خصوص صنعت سدسازی


ماجرای وزیر شدن

ورود من به دولت خیلی عجیب بود هرچه فكر می‌كنم، می‌بینم هدایتی در واقعیت قضیه وجود داشت. من دوستی ۳۰ ساله با آقای احمدی‌نژاد داشتم ولی ۶ ماه قبل از انتخابات، ایشان را اصلاً ندیده بودم. نكته عجیب این بود كه ۲۰روز پس از انتخابات و پیروزی آقای احمدی‌نژاد كه حتی آن موقع هم ایشان را ندیده بودم یكی از دوستان جبهه‌ای ما صبح آمد دفترم و گفت شما وزیر می‌شوید و من این موضوع را در خواب دیدم، اول صبح آمد این را گفت و رفت.

١۰ روز بعد باز یكی از دوستان دیگر آمد و گفت، خانم من در یكی از شهرهای جنوبی طلبه است و صبح زنگ‌زده و گفته به آقای فتاح بگویید من خواب دیدم ایشان وزیر می‌شوند. این اتفاق چند بار افتاد. هفته آخری كه قرار بود ایشان فهرست وزرا را به مجلس بدهد (مردادماه)‌ صبح با خانمم رفتیم فرودگاه، چون پسرم امیرحسین از طرف مدرسه به سفر عمره می‌رفت، ۷/۵ صبح برگشتم منزل كه خانمم را برسانم، تلفن زنگ زد گفتند آقای رئیس‌جمهور با شما كار دارند، بعد گفتند، كجایید، چند بار زنگ زدیم نبودید، گفتند آب دستت است بگذار زمین بیا اینجا. منتظرم. گفتم خیر است انشاء الله. رفتم ریاست جمهوری، اولین بار در طول عمرم بود كه آنجا می‌رفتم، از در عادی هم رفتیم. هیچ كس ما را نمی‌شناخت. به هر كسی گفتم رئیس‌جمهور ما را می‌خواهد،‌ یك ساعت ما را معطل كردند. خدا لطف كرد و بنده خدایی آنجا مرا شناخت و راهنمایی‌ام كرد و رفتیم خدمت آقای رئیس‌جمهوری. ایشان یك جمله گفت: دیروز جمعه عصر من لیست را بسته بودم، بعد گفتم یك‌ بار دیگر نگاه كنم و امروز (شنبه)‌ آن را بفرستم مجلس. دیدم جای شما خالی است.

منتقد انتصاب اسفندیار رحیم مشایی به عنوان معاون

پرویز فتاح از منتقدان انتصاب اسفندیار رحیم مشایی به عنوان معاون اول رییس جمهور بود چرا که رهبر معظم انقلاب مخالف این انتصاب بودند.

فتاح در این رابطه گفته بود: «این انتصاب نباید صورت می‌گرفت، اما علی‌رغم نظر حضرت آقا صورت گرفت. هنوز امضای پای عهدنامه ابتدایی دولت را دارم که اولین بند آن تبعیت از ولایت مطلقه فقیه بود.»

پس از این که فتاح از دولت احمدی نژاد جدا شد، به سپاه بازگشت او  از سال ۸۸ تا ۹۴ مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه بود.

فتاح در بنیاد تعاون سپاه

فتاح در رابطه با کار در بنیاد تعاون سپاه می‏گوید: در بنیاد تعاون سپاه که سال ۶۵ با فرمان حضرت امام تشکیل شد فعالیت می‌کنم. این بنیاد وظیفه تأمین مسکن کادر سپاه و بسیجیان و ایثارگران را در برنامه کاری خود دارد و یکی از مسکن‌سازان عمده کشور به شمار می‌رود و دارای ۲۴ شرکت است که کار اصلی آن‌ها مسکن‌سازی است. ۳ موسسه مالی اعتباری انصار، ثامن و مهر را نیز در اختیار دارد که فعالیت‌های قرض‌الحسنه‌ای کاملاً اسلامی انجام می‌دهد. من دنبال این بودم که جایی باشم که هم ماهیت عمرانی داشته باشد و هم ماهیت خدمت رسانی. از طرف دیگر برای من خدمت به نیرو‌های ارزشی خیلی شیرین است.  

فتاح در کمیته امداد

پس از بنیاد تعاون سپاه، فتاح در سال ۹۴ از سوی رهبر انقلاب به عنوان رییس کمیته امداد امام خمینی منصوب شد. عملکرد فتاح در کمیته امداد قابل دفاع ارزیابی شده است. او ارتباط مناسبی با دولت اعتدالگرای روحانی برقرار کرد و توانست گام‌های مثبتی برای کمک به نیازمندان در دوران سخت اقتصادی سال‌های اخیر انجام دهد.

فروش ساختمان کمیته امداد در شمال شهر تهران و انتقال دفتر رییس به جنوب پایتخت، پرداخت مستمری مددجویان قبل از پرداخت حقوق پرسنل و مدیران، کاهش همایش‌های کمیته امداد، و سفر‌های پیاپی به شعبه‌های کمیته امداد در استان‌ها از جمله اقداماتش در کمیته امداد بود.

فتاح در کمیته امداد ایده‌هایی را هم مطرح کرد که البته عملی نشد. او به دولت پیشنهاد داد که یارانه نقدی را فقط به نیازمندان اختصاص دهد.

 به این ترتیب فتاح دارای تجربه کلان مدیریتی در سازمان‌ها و نهاد‌های اجرایی و اقتصادی است، از این جهت انتصاب او به عنوان مدیر عامل بنیاد مستضعفان، عجیب و غیر منتظره نبود.هشدار فتاح درباره اموال بنیاد مستضعفان در مراسم معارفه

مهندس فتاح در مراسم معارفه  خود  به عنوان  رئیس جدید بنیاد مستضعفان با تاکید بر این که به طور حتم با دولت فعلی و بعدی هماهنگ عمل خواهد کرد، خواستار تخلیه اموال و املاک این بنیاد توسط اشخاصی شد که این املاک را در اختیار گرفته‌اند. او تصریح کرده بود :آن هایی که مالی دست‌شان است باید تخلیه کنند و به بنیاد برگردانند، با زبان خوش بیاورند تا ما به زبان ناخوش متوسل نشویم.سود فعالیت های بنیاد باید معطوف به محرومان و مستضعفان باشد و هیچ چیز پنهان در بنیاد مستضعفان نخواهیم داشت.

موضوعات مرتبط: معرفی شخصیت ها ,
برچسب‌ها: روستای قره باغ , ارومیه , آذربایجانغربی ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
یاحق 1 آبان 98 03:55 بعد از ظهر
ضمن عرض سلام و خسته نباشی خدمت جناب آقای مهندس سیدپرویز فتاح انتصاب شایسته حضرتعالی را بعنوان رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت عرض میکنم
اول هر چیز از ایزد منان سلامتی شما را خواهان و خواستاریم ، امید واریم با سابقه درخشانی که حضرتعالی در طول دوران خدمتتان داشته اید در این سازمان هم همچنان ادامه پیدا کند بامید حق تعالی
بنده حقیر بعنوان معاون کارخانه فورفورال و مدیر تولید این کارخانه از زیر مجوعه شرکت نفت بهران هستم که محل خدمت اینجانب در شهرستان شوشتر میباشد انشاءالله که بتوانید بازدیدی از این مجموعه داشته باشید
محمدموسوی 9 شهریور 98 06:33 بعد از ظهر
با سلام خدمت جناب اقای فتاح ریس بنیادمستضعفان.انشالله شاهدموفقیت روز افزون شماباشیم.خیلی دوست دارم
3 شهریور 98 08:18 قبل از ظهر
باسلام خدمت ریاست عالی بنیاد- خیلی خوش وقت شدم شخصیتی خاكی وپاك درمنصب مجموعه اقتصادی مشغول فعالیت گردید.اما نكنه هایی است كه خدمت آن جناب عرض می نمایم:
1- همانطور كه مستحضرید مجموعه بیناد مستضعفان دستخوش تغییرات مدیریتی با نگرش های مختلفی از زمان انقلاب لغایت تاكنون انجام پذیرفته است كه بالطبع كاركنان فعال دربنیاد و... دست خوش نگرش های اجتماعی وجامعه شناسی قرارگرفته است.لذا استدعا دارد درصورتی كه اشكلی درروند می بینید از سر خطای عمدی نمی باشد بلكه با توجه به نوع آموزش و... بدین وضع قارگرفته است.كه جای دارد با آموزش های صحیح نسبت به رفع نواقص انجام پذیرد.
باتشكر
ع 3 مرداد 98 08:38 قبل از ظهر
با سلام و احترام به ساحت امام زمان عج
اقای فتاح بابت کلیه خدماتی که به مددجویان عنایت فرمودید کمال تقدیر و تشکر را دارم و امیدوارم که هرجا هستی موفق پیروز باشی کاش میشد که اینجانب هر جا هستی پای رکاب شما خدمت کنم از طرف نیروی رسمی امداد همدان
ع 3 مرداد 98 08:36 قبل از ظهر
با سلام و احترام به ساحت امام زمان عج
اقای فتاح بابت کلیه خدماتی که به مددجویان عنایت فرمودید کمال تقدیر و تشکر را دارم و امیدوارم که هرجا هستی موفق پیروز باشی کاش میشد که اینجانب هر جا هستی پای رکاب شما خدمت کنم از طرف نیروی رسمی امداد همدان
قره باغی 27 اردیبهشت 98 05:39 بعد از ظهر
سلام
حاج پرویز دوست داریم
در قلب ما جا دارید

روزی نیست که به شما و خانواده محترم دعای خیر نکنیم
15 اردیبهشت 98 05:12 بعد از ظهر
موفق باش

باعث اقتخار ما قره باغیان هستی
کارمند 12 فروردین 98 01:14 بعد از ظهر
برادرارجمند جناب آقای فتاح
با سلام
با تبریک سال نوو آرزوی سالی خوش و خرم برای شما اینجانب از پرسنل رسمی و داشتن سابقه طولانی خدمت در این نهاد از آن جائی که می دانم شما مرد عمل و عدالت طلبی هستید و از اوایل ورد به این کمیتهبا شعار شروع به کار کردیداز شما ریاست محترم استدعامندم در خصوص توجه ویژه شماکه به مددکاری بوده اما متاسفانه در بسیاری از موارد فقط در حد یک شعار بوده و در بسیاری از استانها نادیده گرفته می شود لیکن با توجه به یک سال زحمت کارکنان پاداشی که در آخر سال به عنوان کارانه و بهروری در نظر گرفته می شودمدیران استانی و ستادی با توجه به توجیهات خاص خودشون مبالغ هنگفتی را به حساب خودشون و مدیران دوست و نزدیک واریز کرده تا جائی که در برخی از سالها همچون گذشته تا مبالغ پنج تا هفت میلیون تومان هم دریافت کرده اند و این در حالی است که به اکثر پرسنل علی الخصوص ادارات زیر دست صفر یا مبلغ ناچیزی واریز می کنند و مابقی را با مبالغ هنگفت به خود و دوستانشان به حساب اینکه ایشان مدیر و معاون ستادی می باشد واریز می کنند که کار هر ساله می باشد بنابر این از آن مقام محترم استد عامندیم به موضوع به شکل ویژه رسیدگی شود تا از تضیع حقوق تعداد زیادی از پرسنل جلوگیری شود. در پایان از بذل توجهات شما کمال تشکر و قدر دانی را دارم
18 خرداد 97 07:16 بعد از ظهر
جناب آقای فتاح تواضع و فروتنی جنابعالی بر همگان آشکار بنمایان است چندماه دیگر بازنشست میشوم جز بدبختی و استرس مورد دیگری درین چند سال ندیدم فشارهای روحی وروانی سبب گردیده که مبتلا به اختلال دوقطبی گشته و چندین سال است دارو مصرف میکنم حداقل به مدیران تذکر داده باپرسنل درست رفتار کنند تا بعداز بازنشستگی حداقل ۵سال دیگر زندگی کنند استدعا دارم درخصوص خراسان جنوبی نیز یک تجدید نظر وبررسی انجام داده تا ظلم واقعی برایتان محرز گردد
18 خرداد 97 07:13 بعد از ظهر
جناب آقای فتاح تواضع و فروتنی جنابعالی بر همگان آشکار بنمایان است چندماه دیگر بازنشست میشوم جز بدبختی و استرس مورد دیگری درین چند سال ندیدم فشارهای روحی وروانی سبب گردیده که مبتلا به اختلال دوقطبی گشته و چندین سال است دارو مصرف میکنم حداقل به مدیران تذکر داده باپرسنل درست رفتار کنند تا بعداز بازنشستگی حداقل ۵سال دیگر زندگی کنند استدعا دارم درخصوص خراسان جنوبی نیز یک تجدید نظر وبررسی انجام داده تا ظلم واقعی برایتان محرز گردد
علی 31 شهریور 96 04:25 بعد از ظهر
سلام سید جان جناب اقای پرویز فتاح بنده علی نوری کورن استان اردبیل شهرستان پارس اباد خیابان شهید مطهری کوچه ششم بنده ۳۶ساله مجرد و پدرم بعلت سرطان مری دار فانی را وداع گفته مادرم بنام خانم گل رضاپور تحت پوشش کمیته امداد می باشد بعلت نداشتن خانه در خانه پدر بزرگمان زندگی میکنیم سه نفر دریک خانه زندگی میکنیم از جایی در امدی نداریم پدر بزرگم هم ۹۰ساله تحت پوشش کمیته امداد هست بنده هم مهندس عمران بیکار میباشم بعلت بیکار و نداشتن شغل و فقر و مالی نتونستم ازدواج نمایم خواهشمند است ب رضای خدا به ما کمک کن اگر شغل داشته باشم مادرم و پدر بزرگم خودم خرجشون میدم نمیزارم کمیته امداد بشند شماره تماس ۰۹۹۰۶۰۸۴۹۵۷
کارمند 3 تیر 96 09:49 قبل از ظهر
سلام جناب اقای فتاح لطفا به داد استان همدان برسید
اکبرمعظمی 16 خرداد 96 11:53 بعد از ظهر
باعرض سلام وقبولی طاعات خدمت مهندس فتاح بنده دریک سانحه تصادف منجربه جرح وفوت محکوم به پرداخت دیه وجریمه شده ام وبخاطرپرداخت دیه مذکورمبلغ 150میلیون تومن وام وبدهی آورده ام.مبلغ 18500،000تومن ازکمیته امدادقروه کردستان گرفتم که تا الان قسمتی ازاقساط راپرداخت کرده ام ولی درحال حاضرباتوجه به شرایط بدفیزیکی ومالی قادربه پرداخت نیستم ولذا عاجزانه استدعای مساعدت دارم باتوجه به اینکه الان هم تحت درمان هستم ازحضرتعالی تقاضادارم علاوه برمساعدت حقیرباتحت پوشش قرارگرفتن اینجانب دستورات لازم رامبذول نمایید..باتشکر اکبرمعظمی09361316547
17 فروردین 96 04:14 بعد از ظهر
مشخصات و شماره تماس ارسال کننده پیام نزد مدیریت سایت محفوظ است
---------------------

بسمه تعالی
با تبریک سال نو خدمت حضرتعالی و همکاران گرامیتان
احتراما": اینجانب ¬ فرزند مددجو ¬ که پدرم تحت پوشش کمیته امداد با شماره مددجویی و شماره ملی می¬باشد که اینجانب بدلیل تحصیل و کار مجبور شدم که در شهر منزل مسکونی را اجاره کنم چون رفت و آمد از روستا سخت بود و بعضا" دیر به سرکا و دانشگاه می¬رسیدم, و اینجانب با پدر و مادرم زندگی می¬کنم که پدرم متولد سال 1317 بدلیل سن بالا و مریضی ناتوان و توانایی هیچگونه کاری را ندارد و هم¬چنین بدلیل بیماری چشمی گلوکوم پیشرفته از ناحیه هر دو چشم سه سال است که نابینای کامل می¬باشد و چون پدرم برای بیرون رفتن و انجام کارهای شخصیش از جمله استحمام و رفتن به دکتر و کارهای دیگر نیاز به من داشت مجبور شدم پدر و مادرم را هم پیش خودم بیاورم که هم به کارهای خودم برسم و هم از پدر هم زمانی که در منزل هستم مراقبت کنم و این کار باعث شده که کمیته امداد شهرستان سنندج پرونده مددجویی پدرم را بنام مهاجرت چند ماه است که قطع کنند که خدا شاهده دلیل آوردن پدر و مادرم به شهر فقط مریضی و ناتوانی پدرم بوده جناب آقای فتاح شاید این دلیل من از نظر دستورالعمل کمیته امداد دلیل موجه ی نباشد ولی پدرم الان به کمک من نیاز داره و من نمی¬تونم به این مشکل خانواده¬م بی اهمیت باشم اون هم در قبال پدر و مادر,من بخاطر پدر و مادرم مجبور شده¬ام منزلی را اجاره کنم که ماه 280000 تومان هم اجاره می¬دهم که خدا شاهده این هم به سختی پرداخت می¬کنم, و اینجانب برای صحت و درستی گفته¬هایم خدا را به گواه میگیرم که هر آنچه را بیان نموده¬ام حقیقت بوده, لذا جناب آقای مهندس فتاح از حضرتعالی خواهشمندم که به مشکل پدرم رسیدگی کنید که پرونده¬ی پدرم را شهری کرده و جاری کنند چون واقعا" نیازمند به کمک کمیته¬امداد هستند, پدرم نه حقوق بیمه و نه منزل مسکونی از خود دارد و در مزیقه¬ی مالی می¬باشیم و هم¬چنین اینجانب بدلیل مشکلات مالی و خانواده مجبور به ترک تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی شده¬م, در پایان از خداوند منان برای حضرتعالی و تمامی کارکنان کمیته امداد سلامتی و توفیق روزافزون را خواستارم%

شماره تماس: ...

17 فروردین 96 04:14 بعد از ظهر
مشخصات و شماره تماس ارسال کننده پیام نزد مدیریت سایت محفوظ است
---------------------

بسمه تعالی
با تبریک سال نو خدمت حضرتعالی و همکاران گرامیتان
احتراما": اینجانب ¬ فرزند مددجو ¬ که پدرم تحت پوشش کمیته امداد با شماره مددجویی و شماره ملی می¬باشد که اینجانب بدلیل تحصیل و کار مجبور شدم که در شهر منزل مسکونی را اجاره کنم چون رفت و آمد از روستا سخت بود و بعضا" دیر به سرکا و دانشگاه می¬رسیدم, و اینجانب با پدر و مادرم زندگی می¬کنم که پدرم متولد سال 1317 بدلیل سن بالا و مریضی ناتوان و توانایی هیچگونه کاری را ندارد و هم¬چنین بدلیل بیماری چشمی گلوکوم پیشرفته از ناحیه هر دو چشم سه سال است که نابینای کامل می¬باشد و چون پدرم برای بیرون رفتن و انجام کارهای شخصیش از جمله استحمام و رفتن به دکتر و کارهای دیگر نیاز به من داشت مجبور شدم پدر و مادرم را هم پیش خودم بیاورم که هم به کارهای خودم برسم و هم از پدر هم زمانی که در منزل هستم مراقبت کنم و این کار باعث شده که کمیته امداد شهرستان سنندج پرونده مددجویی پدرم را بنام مهاجرت چند ماه است که قطع کنند که خدا شاهده دلیل آوردن پدر و مادرم به شهر فقط مریضی و ناتوانی پدرم بوده جناب آقای فتاح شاید این دلیل من از نظر دستورالعمل کمیته امداد دلیل موجه ی نباشد ولی پدرم الان به کمک من نیاز داره و من نمی¬تونم به این مشکل خانواده¬م بی اهمیت باشم اون هم در قبال پدر و مادر,من بخاطر پدر و مادرم مجبور شده¬ام منزلی را اجاره کنم که ماه 280000 تومان هم اجاره می¬دهم که خدا شاهده این هم به سختی پرداخت می¬کنم, و اینجانب برای صحت و درستی گفته¬هایم خدا را به گواه میگیرم که هر آنچه را بیان نموده¬ام حقیقت بوده, لذا جناب آقای مهندس فتاح از حضرتعالی خواهشمندم که به مشکل پدرم رسیدگی کنید که پرونده¬ی پدرم را شهری کرده و جاری کنند چون واقعا" نیازمند به کمک کمیته¬امداد هستند, پدرم نه حقوق بیمه و نه منزل مسکونی از خود دارد و در مزیقه¬ی مالی می¬باشیم و هم¬چنین اینجانب بدلیل مشکلات مالی و خانواده مجبور به ترک تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی شده¬م, در پایان از خداوند منان برای حضرتعالی و تمامی کارکنان کمیته امداد سلامتی و توفیق روزافزون را خواستارم%

شماره تماس: ...

11 فروردین 96 01:58 بعد از ظهر
سلام اقای فتاح جرا کارانه مدیران وروسای ادارات واونایی که باهاشون رفیقند 2میلیون تومن باشه بعضی که فقط کارمیکنند واهل تملق نیستند یاصفر میگیرن یا دویست تومن .لطفا ضمن بررسی وبرخورد با این موضوع وبرخورد با شورای ارزشیابی استانها ومدیران وروسا که تنها چیزی که بهش توجه ندارند عدالت است پرداخت کارانه هم از اختیار مدیران وشورای ارزشاب گرفته شود وتوسط دفترمرکزی با نظارت حضرتعالی که مرد عدالت هستید پرداخت شود ممنون
11 فروردین 96 01:58 بعد از ظهر
سلام اقای فتاح جرا کارانه مدیران وروسای ادارات واونایی که باهاشون رفیقند 2میلیون تومن باشه بعضی که فقط کارمیکنند واهل تملق نیستند یاصفر میگیرن یا دویست تومن .لطفا ضمن بررسی وبرخورد با این موضوع وبرخورد با شورای ارزشیابی استانها ومدیران وروسا که تنها چیزی که بهش توجه ندارند عدالت است پرداخت کارانه هم از اختیار مدیران وشورای ارزشاب گرفته شود وتوسط دفترمرکزی با نظارت حضرتعالی که مرد عدالت هستید پرداخت شود ممنون
11 فروردین 96 01:57 بعد از ظهر
سلام اقای فتاح لطفا پرداخت کارانه نیز توسط دفترمرکزی پرداخت شود چون مدیران وشورای ارزشیابی بعنوان اهرم انتقام تبدیل شده وخودشان 2 میلیون تومن کارانه میگیرن وبعضی که انتقاد بجا کردن ویا بحثی داشته صفر یا حداکثر 20هزارتومن ایااین عدالت است لطفا بررسی کنید وببینید تضییع حقوق پرسنلت وخانواده هایشان دراستان ایلام شده قشون کشی وطایفه ای
9 فروردین 96 09:01 قبل از ظهر
سلام اقای فتاح لطفا کارانه توسط دفترمرکزی پرداخت شود وازاختیار مدیران وشورای ارزیابی استان خارج شود عدالت وجودندارد
25 اسفند 95 11:25 قبل از ظهر
آقای فتاح چرا این 6 ماهه گذشته به مددجویان کمیته امداد که تحت پوشش قرار میگیرند مستمری داده نمیشود بااینکه کهولت سن دارند و امکان انجام کار رو ندارند لطفا رسیدگی فرمایید
25 اسفند 95 11:24 قبل از ظهر
آقای فتاح چرا این 6 ماهه گذشته به مددجویان کمیته امداد که تحت پوشش قرار میگیرند مستمری داده نمیشود بااینکه کهولت سن دارند و امکان انجام کار رو ندارند لطفا رسیدگی فرمایید
24 اسفند 95 11:16 قبل از ظهر
با سلام و خسته نباشید آقای فتاح چرا یک بار دیگه سیستم کسانی که از امداد حقوق میگیرند آپدیت نمیشود بعضا افرادی هستند که بعد ازاینکه تحت پوشش قرار گرفتند خانم بعد از مرگ همسرش حقوق پدرش رو میگیرد و از امداد هم حقوق میگیرد نیاز هست که حداقل چند سال یک بار سیستم آپدیت شود بعد کسانی که جدیدا تحت پوشش قرار گرفتند حقوق و مستمری نمیگیرند از امداد به نظرتون نیاز نیست یه تغییراتی داده شود تا حق به حقدار برسد با تشکر
علی 17 اسفند 95 12:28 بعد از ظهر
با سلام اقای فتاح لطفا یه فکری هم برای انهایی که خیلی زحمت کشیدن و هنوز سطح پنجی هستند بکنیدچون دوست مسئولین نیستند هیچ حقی ندارند شما که خیلی چیزها رو یکسان سازی کردید درضمن چرا کارانه اخرسال مثل هدیه هاتون از مرکز بطور مساوی تقسیم نمیشه در ضمن نیروی معوقات در روز یک شیفت کاری زحمت می کشند چیزی شاملشون نمیشه لطفا
23 بهمن 95 11:16 بعد از ظهر
سلام جناب آقای اگر نیروهای قراردادی به درد نمخوردند چرا گرفته شدند الان با ۵الی ۱۵ سال سابقه کار خیلی از آنها موقعیت کار را نیز از دست داده اند از انصاف به دور است که تعدیل شوند واگر نیت به چابک سازی وکوچک کردن این نهاد است نیروهایی که سابقه بالا دارند توان وکارایی ندارند أین جوانترهارا جایگزین کنید و دیگر نیرویی جذب امداد نشود وخیلی از آنها نیز درحال بازنشته شدن میباشند در وضعیت بیکاری واوضاع نابه سامان اقتصادی جامعه فکری به حال این نیروهابکنید
علی 16 بهمن 95 02:00 بعد از ظهر
باعرض سلام محضر مبارك آقای فتاح؛ آقای فتاح ما نیروهای قراردادی كمیته امداد عاجزانه از شما خواهش داریم بیشتر از این مارا شرمنده اهل و عیال خود نكن آیا با مدرك تحصیلی فوق لیسانس و بالای 15 سال كار در امداد انصاف است كه 700 هزار تومان حقوق بگیرم ترا به خدا یك بازنگری دقیقی در این مورد داشته باشید كه عمر این دنیا كوتاه است و بگذار تاریخ در مورد شما بااحترام و حرمت كامل حرف بزند. ممنون
13 بهمن 95 05:07 بعد از ظهر
سلام آقای فتاح همه حرفها را دوستان گفته اند و هرکس به نوعی با شما درد دل کرده است. خواستم بگویم آقای فتاح از آه این قراردادی های بدبخت که نمی ترسین از آه خانواده هایی که بدبختشان کردید بعد از چندین سال خدمت در امداد از آه جوانی که به امید امداد ازدواج کرده از آه بانوانی که از خانه و زندگی خود گذشته ودر امداد با حقوق کم کار کردند و الان باید ناراحت روزهای آینده باشند از خدا بترسین که آنی نفس همه ما به اشاره اون بنده و نمیدونید فردا هستین یا نه.از خدا بترسین و اینقدر قراردادی های بدبخت که چند برابر دیگران ‌کارکرده و به چشم نمی آیند رو در استرس قرار ندین.چرا هرروز ی برنامه درمیارین اگر قصد اخراج دارین یکدفه اخراج کنین تا خیال همه راحت بشه نکه چرا هرروز برنامه جدید برای خودتون می بافین.خدارو بالا سرتون ببینید و یک لحظه فقط و فقط بخدا فکرکنین .
10 بهمن 95 01:13 بعد از ظهر
چرا نظرها رو منتشر نمکنید
حسین ادب زاده 6 بهمن 95 01:36 قبل از ظهر
با عرض سلام خدمت آقای فتاح یکسال است از امداد آمده ام بیرون ولی سنواتم را که به اداره کل فرستادن نمی دهند و همش امروز و فردا میکنن تو رو بخدا رسیدگی کنید گرفتارم بخدا قسم
کارمند امداد 28 دی 95 12:07 بعد از ظهر
سلام جناب اقای فتاح واقعا دلم شکست وقتی همه زحمات امداد در ساخت خانه های روستای قلعه سیمون به نام یک نهاد دیگر در خبرها امد
25 دی 95 05:18 بعد از ظهر
با سلام
اقای فتاح هیج فکر کردید با این تصمیمات حضرتعالی در مورد همکاران مشارکت های مردمی سراسر کشور نه این که همکاران عزیزمان حقوقشان نسبت به سال 93و94 بیشتر که نشده بلکه از هر کدام از همکاران حداقل میتونیم به جرات بگوییم که ماهیانه 500هزار تومان هم نسبت به سال های قبل کمتر شده
همکار عزیزم اقای فتاح حقوقی که همکاران مشارکت ها دریافت میکنند میتوان گفت هم طراز اضافه کاری است که همکاران اداری دریافت میکنند
میتونید برای اثبات مساله فیش حقوقی همکاران رو در 8ماهه سال 95نسبت به 8ماهه سالهای 93و94تطبیق دهید
خواهش میکنم فکری به حال همکاران کنید با این وضعیت چه جوری زندگی کنند ودر مقابل زن وبچه چه جوری از شرمندکی سر بلند کنند
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
آخرین مطالب
   
3:43 PM 8/18/2012
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic